Náš týmDůvěra, transparentnost, fair play je pro mě podmínkou pro úspěšnou spolupráci. Zakládám si na individuálním přístupu, abych vám mohla poskytnout službu šitou na míru.

Spolupracuji s dalšími odborníky z oborů souvisejících s realitami, díky čemuž od nás dostanete komplexní péči pod jednou střechou.

Jsem certifikovaná realitní makléřka a neustále se dále vzdělávám, abych měla přehled o aktuálních trendech a dokázala tak vyjednat pro vás tu nejlepší cenu.

Nikola Schwarzbachová

Realitní makléřka - majitelka franšízy

+420 604 801 729

Jan Schwarzbach

Oblastní ředitel

+420 721 316 763

Jsem oblastním ředitelem ve společnosti 4fin. Na finančním trhu působím téměř 9 let a nyní vedu tým deseti poradců a manažerů. Pohybujeme se zejména v ústeckém kraji, ale obsluhujeme i klienty z Prahy a okolí. Díky online světu však umíme řešit potřeby klientů třeba i z druhého konce republiky.

Online nástroje nám dnes umožňují připravit investici, hypotéku nebo pojištění na dálku, což šetří čas nám i klientům. Kromě videohovorů využíváme například chatboty, analytické nástroje, srovnávače a mnoho dalšího.

Finančnímu plánování a finančnímu poradenství se věnuji od roku 2017. Během působení v této sféře jsem poznal řadu klientů, kteří měli problémy s financemi, které se nám společnými silami podařilo vyřešit. Má práce je o individuálním přístupu ke klientovi, aby finanční plán, který vytvořím, byl zcela šitý na míru.

Zajistím financování bydlení včetně porovnání nabídek většiny bank nebo refinancování či konsolidaci spotřebitelských úvěrů.

Zkontroluji a porovnám nabídky pojišťoven ( životní, neživotní, cestovní pojištění a pojištění aut ).

Zprostředkuji investici do podílových fondů.

Pomůžu s finančním plánováním.

Ladislav Mácha

Senior konzultant

+420 608 889 957